willa-nadi.pl

jakie znaczenie ma zabawa dla rozwoju dziecka

jakie znaczenie ma zabawa dla rozwoju dziecka

W wieku 40-50, poziom testosteronu zaczyna spadać, aż 70 lat, gdzie jest to około 30% tego, co było. Wydaje się korelować ze wzrostem przypadkach dysfunkcji erekcji u starszych mężczyzn. Jednak tylko około 5% mężczyzn, którzy szukają leczenia zaburzeń erekcji są z niedoborem testosteronu.

Ponownie, istnieje luka w postrzeganiu o przyczynie i skutku ED wynikowe.

Zaburzenia erekcji Bo ‚# 5: Czynniki psychologiczne

Stres, lęk, poczucie winy, depresja, niska samoocena, lęk przed porażką seksualnej, stanowią 10-20% wszystkich przypadków mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Ale nikt nie zauważa, a nawet pyta o przyczynę, dlaczego te negatywne stany psychiczne doszło w pierwszym rzędzie i najwyraźniej utrzymania się.

Są one traktowane jako samodzielnego stania.

jakie znaczenie ma zabawa dla rozwoju dziecka

To prawda, że ??tremy twoje mózg uwalnia substancje chemiczne, które zwężają się mięśni gładkich prącia i jego tętnice. Powoduje to zmniejszenie przepływu krwi do prącia, a także zwiększają przepływ krwi z penisa, która jest równa zmniejszonej erekcji.

Jednak, jak wspomniano powyżej, efekty nie są liniowe – to jest, mogą one zdecydowanie dodanie nawet przyspieszenia co zaczęło przyczyną zaburzenia erekcji. Są jeszcze tylko wpływa jednak.

Pytanie brzmi: Skutki co? Co to jest przyczyna zaburzeń erekcji?

Dobrze, jeśli jest często istniejącego problemu fizycznego, a następnie napięcie psychiczne, w jakiejkolwiek formie, będzie jeszcze gorzej (i vice versa), która wychowuje sedno sprzecznych informacji na temat zaburzeń erekcji.

Nie masz powodu braku kontroli nad swoim penisa i libido seksualnego ze względu na inny problem … masz jakiś inny problem (lub dwa), ponieważ już stopniowo traci kontrolę nad swoim penisa i libido. Po tym wszystkim, energia seksualna jest najbardziej potężny i silny siłą dostępne człowiekowi.

Artykuł dzięki: