willa-nadi.pl

Dla dzieci

Dla dzieci

Dla dzieci

Wiele osób podróżuje na wakacje z dziećmi, dlatego bardzo się staramy, by maluchy także miały niezapomniane przeżycia. Do dyspozycji dzieci jest ogrodzony plac zabaw z wieloma atrakcjami. Plac zabaw dla bezpieczeństwa maluchów jest monitorowany. Na niepogodę jest możliwość skorzystania ze świetlicy dla dzieci. Jest w niej telewizor oraz możliwość skorzystania z komputera. W pobliżu ośrodka znajduje się park linowy oraz lunapark. Jest również możliwość zwiedzenia akwarium, w którym można zobaczyć ryby oraz różne żyjątka zamieszkujące Bałtyk. Prowadzimy coroczne zapisy na wczasy zimowe dla dzieci jak i zielone szkoły w okresie wakacyjnym.

Zielone szkoły i zimowiska ze względu na to, że są to grupy dzieci organizowane są trochę inaczej niż grupy prywatne. Organizowane są wycieczki głównie piesze. Bardzo często odwiedzanym miejscem są Wielbłądzie Garby. Jest to taras widokowy w okolicy Piasków a jednocześnie najwyższe wzniesienie od poziomu morza w Europie. Istotną informacją, jeżeli chodzi o to wzniesienie jest to, że dostać się tam można tylko na pieszo. Widoki natomiast z tarasu są niezapomniane. Dla dzieci i młodzieży również organizujemy ogniska integracyjne z kiełbaskami, pieczenie ziemniaków konkursy i zabawy pod okiem osób przygotowanych do pracy z dziećmi.

Wakacje i zimowiska dla dzieci u nas są organizowane na najwyższym poziomie, i z całodobową opieką. Mamy możliwość prowadzenia nauki pływania dla dzieci i młodzieży, ale tylko w okresie letnim. W związku z dość dużą liczbą chętnych do nauki pływania prowadzimy wcześniejsze zapisy na zajęcia.

Artykuł dzięki: